AROSHA

1/1

AROSHA STARTING KIT – to idealny zestaw startowy skierowany do wszystkich salonów kosmetycznych i osób, które chcą wystartować z zabiegami AROSHA. Zestaw ten pomaga poznać i wprowadzić całą procedurę ekspresowych programów w bardzo prosty sposób. Jego zawartość pozwala na profesjonalne zwalczanie problemów, związanych szczególnie z cellulitem oraz zlokalizowaną tkanką tłuszczową. Rezultat jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

AROSHA ADIPOCEL KIT – to zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze  wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

AROSHA OEDEMACEL  KIT – to zestaw stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów.

Arosha 3.png
shutterstock_367538777-687x1030.jpg

FIRM UP – Ujędrniający zabieg kosmetyczny, niezwykle bogaty w składniki aktywne, dzięki którym łagodzi objawy, wywoływane procesami zatrzymywania wody oraz tworzenia się cellulitu. Ponadto ma działanie nawilżające i antyoksydacyjne. Składniki aktywne:Kolagen, elastyna, kigelia africana (ekstrakt).

Aktywne składniki:
Kolagen – Główne białko tkanki łącznej, które oddziaływając na fibroblasty, stymuluje wzrost i tworzenie się nowego kolagenu w macierzy pozakomórkowej.
Elastyna – Białko strukturalne, odpowiedzialne za elastyczność tkanek. Ma właściwości nawilżające i ochronne.
Kigelia afrykańska – Kompozycja peptydów zawarta w wyciągu z tej rośliny wytwarza niewidzialną i elastyczną siatkę w tkance skórnej, nadając skórze zwartości. Pomaga uniknąć utracie braku jędrności skóry poprzez działanie tonizujące i nawilżające.

IDEALNE DLA OSÓB ZMAGAJĄCYCH SIĘ Z:

  • cellulitem włóknistym

  • cellulitem wodnym

  • zbędnymi centrymetrami i pragnącymi się wyszczuplić

  • obrzękami i zastojami wody w organizmie

  • złym krążeniem

  • stresem

  • zimnymi dłoniami i stopami.

AROSHA-SUCHY-PEELING.jpg
BRUSHING-MET.jpg

W czym możemy CI pomóc ? 

Zadzwoń i umów się na wizytę

fiszka.png

+ 48 668 667 583